KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17132399
nr 1713 2399
Nathan Gutman
(1914-1990)
Oljemålning, Nathan Gutman (1914-1990), Pojke med gitarr. Signerad. Olja på duk, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 70x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 juli 2025
kl 18:12:52
8/7 16:58:03
100 kr
14/7 18:07:52